Мінскі абласны камітэт
прыродных рэсурсаў
і аховы навакольнага асяроддзя
Закрыць
+375 (17) 375 54 54 / тэл.
+375 (17) 294 34 95 / факс
09.00 - 18.00 / ПН-ПТ
Перапынак: 13.00-14.00
Выхадны: СБ, НД
Рус  Бел  Eng 

Структура камітэта:

Старшыня
Старшыня
Паляшчук Кацярына Віктараўна
+375 (17) 375-54-54
Намеснік старшыні
Намеснік старшыні
Намеснік старшыні
Дабрыцкi Аляксандр Віктаравіч
+375 (17) 294 29 45
Аддзел кантролю за аховай атмасфернага паветра і водных рэсурсаў
Начальнік аддзела
Алейнікава Наталля Рыгораўна
+375 (17) 294 36 62
Галоўны спецыяліст
Шаўчэнка Дзмітрый Дзмітрыевіч
+375 (17) 294 36 62
Галоўны спецыяліст
Ахмадзеева Марыя Данильеўна
+375 (17) 294 29 19
Аддзел кантролю за аховай і выкарыстаннем зямель, нетраў, біяразнастайнасці, асабліва ахоўных тэрыторый
Намеснік начальніка аддзела
Ісачэнка Леанід Ігаравіч
+375 (17) 294-29-78
Начальнік аддзела
Мецяж Юлія Уладзіміраўна
+375 (17) 285 27 94
Галоўны спецыяліст
Грамыка Кацярына Міхайлаўна
+375 (17) 285 27 94
Галоўны спецыяліст
Арцямян Альберт Геворгавiч
+375 (17) 294 29 78
Фінансава-эканамічны аддзел
Начальнік аддзела
Пячко Ірына Уладзіміраўна
+375 (17) 294 04 60
Намеснік начальніка аддзела
Баранава Ала Васільеўна
+375 (17) 294 34 52
Бухгалтар
Крывашэева Тамара Сяргееўна
+375 (17) 294 34 52
Бухгалтар
Ралько Міхаіл Мікалаевіч
+375 (17) 294 44 35
Аддзел каардынацыі кантрольнай дзейнасці
Начальнік аддзела
Пракапенка Ігар Мікалаевіч
+375 (17) 285 27 93
Намеснік начальніка аддзела
Харашаеў Аляксандр Сяргеевіч
+375 (17) 294 34 23
Галоўны спецыяліст
Васiленка Вольга Уладзіміраўна
+375 (17) 294 34 23
Галоўны спецыяліст
Радзіонік Вераніка Аляксандраўна
+375 (17) 294 34 23
Аддзел кантролю за абыходжаннем з адходамi
Начальнік аддзела
Паднясенскi Віктар Віктаравіч
+375 (17) 294 71 35
Галоўны спецыяліст
Гузарэвіч Юлія Аляксандраўна
+375 (17) 294 71 41
Галоўны спецыяліст
Дзямко Вадзім Віктаравіч
+375 (17) 294 71 35
Аддзел прававой, кадравай і арганізацыйнай працы
Начальнік аддзела
Угрын Ігар Міхайлавіч
+375 (17) 294 49 57
Намеснік начальніка аддзела
Алехнович Людмила Мечиславовна
+375 (17) 282-80-82
Галоўны спецыяліст
Мартынава Марыя Аляксандраўна
+375 (17) 282-80-82
Праграміст сістэмны
Траццяк Уладзіслаў Сяргеевіч
+375 (17) 285 27 95
Інспектар
Паўлоўская Кацярына Васільеўна
+375 (17) 294-49-57
Сакратар-рэферэнт
Плотнікава Кацярына Сяргееўна
+375 (17) 294 44 54

Раённыя iнспекцыі:

Барысаўская районнная инспекция
Начальнік інспекцыі
Смірнова Алена Мікалаеўна
+375 (1777) 3 23 86
Інспектар
Гайдук Павел Аляксандравіч
+375 (1777) 3 45 48
Галоўны спецыяліст
Харытончык Вікторыя Віктараўна
+375 (1777) 6 45 10
Інспектар
Шлапак Iна Георгiеўна
+375 (1777) 6 30 46
Бярэзінская районнная инспекция
Начальнік інспекцыі
Дамаронок Іна Віктараўна
+375 (1715) 61 0 37
Галоўны спецыяліст
Ермаловіч Дзіна Васільеўна
+375 (1715) 63 7 20
Валожынская районнная инспекция
Начальнік інспекцыі
Якутовіч Віктар Рамуальдавіч
+375 (1772) 5 52 74
Галоўны спецыяліст
Косік Крысціна Васільеуна
+375 (1772) 61 0 81
Вілейская районнная инспекция
Начальнік інспекцыі
Сабалеўскі Мікалай Георгіевіч
+375 (1771) 5 39 42
Галоўны спецыяліст
Аляксеева Алеся Сяргееўна
+375 (1771) 5-53-64
Дзяржынская районнная инспекция
Начальнік інспекцыі
Цярэшка Дзмітрый Анатольевіч
+375 (1716) 7 79 08
Галоўны спецыяліст
Ціханава Вікторыя Аляксандраўна
+375 (1716) 7 79 08
Капыльская районнная инспекция
Начальнік інспекцыі
Несцярук Віталій Віктаравіч
+375 (1719) 5 02 72
Галоўны спецыяліст
Цвірка Андрэй Аляксандравіч
+375 (1719) 5 02 72
Клецкая районнная инспекция
Начальнік інспекцыі
Тупальскі Аляксандр Аркадзьевіч
+375 (1793) 6 86 87
Галоўны спецыяліст
Кобрын Вольга Канстанцінаўна
+375 (1793) 6 86 85
Крупская районнная инспекция
Начальнік інспекцыі
Бялаускi Валерый Аркадзьевiч
+375 (1796) 5 57 85
Галоўны спецыяліст
Красько Нiна Уладзiмiрауна
+375 (1796) 5 50 08
Інспектар
Грамадская Алена Мікалаеўна
+375 (1796) 5 50 08
Лагойская районнная инспекция
Начальнік інспекцыі
Беланоўская Іна Валер'еўна
+375 (1774) 3 25 72
Галоўны спецыяліст
Лешчанка Алег Паўлавіч
+375 (1774) 2 28 76
Любанская районнная инспекция
Начальнік інспекцыі
Малашук Аляксандр Аляксандравіч
+375 (1794) 6 96 02
Галоўны спецыяліст
Стасюк Аляксандр Іванавіч
+375 (1794) 6 96 03
Маладзечанская районнная инспекция
Начальнік інспекцыі
Чарноў Уладзіслаў Віктаравіч
+375 (1767) 7 41 90
Галоўны спецыяліст
Танана Сяргей Яўгенавіч
+375 (1767) 7 07 04
Інспектар
Мелюк Іван Анатольевіч
+375 (1767) 7 26 72
Мінская районнная инспекция
Намеснік начальніка інспекцыі
Шэлесны Мікалай Аляксандравіч
+375 (17) 367-79-05
Інспектар
Богдан Павел Алегавіч
+375 (17) 367-94-97
Інспектар
Пшанiчная Екацярына Валер'еўна
+375 (17) 367-94-98
Інспектар
Качынская Дар'я Віктараўна
+375 (17) 367-94-98
Мядзельская районнная инспекция
Начальнік інспекцыі
Леоник Анатоль Уладзіміравіч
+375 (1797) 5 56 37
Галоўны спецыяліст
Хіло Уладзімір Мікалаевіч
+375 (1797) 5 55 00
Нясвіжская районнная инспекция
Начальнік інспекцыі
Грынкевiч Юрый Иванавiч
+375 (1770) 5 17 89
Галоўны спецыяліст
Позняк Аляксей Анатольевiч
+375 (1770) 5 17 51
Пухавіцкая районнная инспекция
Начальнік інспекцыі
Климашевский Дзмітрый Аляксандравіч
+375 (1713) 45 5 13
Галоўны спецыяліст
Шчарбінскі Анатоль Васільевіч
+375 (1713) 35 5 16
Салігорская районнная инспекция
Інспектар
Брыч Марына Мікалаеўна
+375 (1742) 28 5 84
Галоўны спецыяліст
Бань Настасся Аляксандраўна
+375 (1742) 24 9 61
Начальнік інспекцыі
Камінскі Андрэй Аляксандравіч
+375 (1742) 2 49 89
Слуцкая районнная инспекция
Начальнік інспекцыі
Цыбулька Сяргей Аляксандравіч
+375 (1795) 6 31 32
Галоўны спецыяліст
Антонавіч Сяргей Міхайлавіч
+375 (1795) 6 31 35
Інспектар
Доўнар Яўген Сяргеевіч
+375 (1795) 6 31 35
Смалявіцкая районнная инспекция
Начальнік інспекцыі
Астроўскі Віталь Анатольевіч
+375 (1776) 2 81 59
Інспектар
Блешчык Вераніка Віктараўна
+375 (1776) 2 86 25
Інспектар
Хмяльніцкая Аляксандра Аляксандраўна
+375 (1776) 2 86 25
Галоўны спецыяліст
Бакуновiч Алена Станiславаўна
+375 (1776) 2 86 25
Старадарожская районнная инспекция
Галоўны спецыяліст
Емяльянаў Сяргей Паўлавіч
+375 (1792) 5 87 07
Начальнік інспекцыі
Казёл Наталля Анатольеўна
+375 (1792) 5 87 07
Стаўбцоўская районнная инспекция
Начальнік інспекцыі
Сарока Аляксандр Генадзевіч
+375 (1717) 5 01 12
Галоўны спецыяліст
Высоцкая Ірына Юр'еўна
+375 (1717) 5 01 83
Уздзенская районнная инспекция
Начальнік інспекцыі
Зубовіч Юрый Зянонавіч
+375 (1718) 6 58 88
Галоўны спецыяліст
Мікуліч Наталля Яўгенаўна
+375 (1718) 53 0 03
Чэрвеньская районнная инспекция
Начальнік інспекцыі
Пузанкоў Валянцін Васільевіч
+375 (1714) 5 21 79
Галоўны спецыяліст
Цыгановiч Аксана Вячаславаўна
+375 (1714) 2 91 69
Наверх